1 / 5
Technics SH-8046 - ekvilajzer
6.000 МКД
Цената е фиксна
15.07.2022 12:13

Струмица / Струмица

Ispraven. Si raboti se. Slikite se od nego.
Cenata e fiksna

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам