1 / 11
Toyota Rav4
6.900 €
31.07.2022 21:23

Битола / Битола

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Toyota rav 4 2.2 177ks .reg.do 20.05.2023+zelen karton.napraven servis za naredni 20.000km.novi gumi,tehnicki ispraven

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

GORAN
Потврден огласувач
072244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам