1 / 4
Huawei P9 plus maska i folija
600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 15:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam original Roar maska i staklena zastita za ekran za Huawei P9 plus.
Dvete odat komplet i novi se, ne se otpakuvani.

kontakt 070342817

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
070342817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам