1 / 4
PRODAVAM NOVI RIGOVI
По Договор
13.02.2023 09:41

Карпош / Скопје

Prodavam Dva kompletni rigovi NOVI so GEFORCE RTX. Moze i poedinecno vo delovi

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

///////
Потврден огласувач
070303035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам