1 / 2
mikroval
1.200 МКД
10.06.2022 16:24

Гази Баба / Скопје

vo mnogu dobra sostojba
mnogu malku koristeno
kupeno vo stranstvo

Skopje, Gazi Baba, Chent

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Nedjip
Потврден огласувач
70781596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам