1 / 5
Se izdava hala 500 m2
По Договор
01.08.2022 12:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Se izdava hala 500 m2 s

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од: Претпријатие

PALAMIDA EKSPRES
PECO BOZINOVSKI 11 7000 BITOLA
Потврден огласувач
070207806 076614091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам