1 / 9
BMW 116i
4.800 €
Цената не е фиксна
15.03.2023 10:01

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 116i facelift redizajn.
Makedonska kola kupena od BMW salonot.
Jas sum vtor gazda.
Pominati 123 xxxkm.
Godina: 2007 Noemvri
Registracija: Dekemvri 2022
Redovno servisirana, koristeni najkvalitetni masla i delovi.
Promeneto e lance na motor novo.
Nikogas ne e staveno plin kolata e Euro 5.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleks
Потврден огласувач
075673665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам