1 / 5
XS 64GB, T O P sostojba
300 €
Цената е фиксна
10.06.2022 17:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

XS

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Iphone XS, 64gb, vo odlicna sostojba, bez grebnatinka, nikogas ne otvaran, so originalna baterija 75 battery health.
Moze zamena samo so vasa doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

David
Потврден огласувач
071536333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам