1 / 2
Речник италијанско-македонски македонско-италијански
400 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 18:00

Скопје Центар / Скопје

- Над 100.000 зборови и изрази
- Трансрибиран изгвор на италијанските зборови
- Кратка италијанска граматика
- Табела на изговорот на македонските букви

078 890509 - 078 306079

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
078890509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам