1 / 1
AMD Ryzen™ 5 1600 (AF)
7.000 МКД
08.08.2022 18:35

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodava AMD Ryzen™ 5 1600 (AF) 12nm verzija isti model kako AMD Ryzen™ 5 2600 , mozi windows 11 instalacija na nego. Procesorot si raboti super, ne e overklokovan nikogash, kupen od ddstore so uste 11 meseci garancija. So nego si odi i Wraith Stealth kuler zaedno.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075385583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам