1 / 12
MZ ETZ 250 DELOVI POLOVNI ISPRAVNI ORIGINALNI
1 МКД
10.06.2022 21:50

Велес / Велес

PRODAVAM DELOVI ZA MZ ETZ 250 I MZ 175 POLOVNI ORIGINALNI ISPRAVNI. TIE STO SE NA SLIKITE. IMA I LANEC SO ZADEN I PREDEN ZAPCANIK I SEDISTE SO NE SE NA SLIKITE. GI IMA SITE DELOVI ZA MZ, IMA I DRUGI DELOVI STO NE SE NA SLIKITE, SAMO NEMA ZA MZ 150 NEMA DELOVI. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам