1 / 12
OGRADA - OGRADI POLOVNA I REBROVAN LIM VO RAMKA
70 МКД
23.04.2023 20:48

Велес / Велес

PRODAVAM OGRADI POLOVNI ZDRAVI I VRATI OD BIGOVANA MREZA 4 MM VO RAMKI OD VINKLA 40X40X5. DIMENZII 202 SM SIROKA X 240 SM VISOKA. IMA I 202 SM SIROKA NA 300 SM VISOKA. CENA 70 DEN KG. IMA I REBROVAN LIM VO RAMKA. TIE STO SE NA SLIKITE.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам