1 / 7
Honda Accord 2.0 TNG
4.800 €
12.08.2022 09:16

Велес / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Accord

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

114 kw / 155 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Oprema:
Polukozhen enterier dosta zachuvan
Dvozonski klimatronik
Tempomat
ABS, SRS
12 x airbag
Centralno zaklucuvanje
Alarm
Dva kluca
Senzori za dozd
Elektrika na site prozori
Elektrika i grejaci na retrovizori
Multifunkcionalen volan podesiv po dlabina i visina
Atestiran plinski ured
Aluminiumski bandazi 16"
Registrirana cela godina do 29.06.2023 !!!
Vo kolata si raboti bukvalno se do posledno kopce
Mozna zamena za pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XxX
Потврден огласувач
078216993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам