1 / 4
prodavam novi ukrasi okolu 40sm
850 МКД
Цената е фиксна
11.06.2022 00:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 129 850 den eden

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам