1 / 1
Nov telefon Panasonic
20 €
11.06.2022 03:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

https://www.tehnomarket.com.mk/product/29391862/panasonic-kx-tg2511fxm

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071359097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам