1 / 8
Renault Clio
1.800 €
12.06.2022 13:15

Демир Хисар

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
1.5 dci
Klima
Cena 1800 e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
71663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам