1 / 3
Xiamoi 11T pod garancija
16.000 МКД
Цената е фиксна
12.06.2022 17:02

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

11T

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Skrseno zadno kapace kosta 1000denara u ledikom.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
074600615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам