1 / 5
Orbea City bike 28"
320 €
Цената не е фиксна
25.09.2022 18:36

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Golemina na ram 52.5 cm.
Prenos 1x 10
Zaden menuvac Shimano Deore
Saltet Shimano Deore XT
Kocnici hidraulika Shimano BR M 375
Trkala Carpe

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
075544804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам