1 / 12
CEVKI ZELEZNI VO FI I PRAVOAGOLNI I ZELEZO POLNO VO FI
80 МКД
15.01.2023 20:48

Велес / Велес

PRODAVAM CEVKI DEBELOZIDNI VO RAZNO FI I PRAVOAGOLNI - KOCKESTI I DR. TIE STO SE NA SLIKITE. CENA 80 DEN 1 KG. SE PRODAVA I ZELEZO POLNO VO FI I BUSENO. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам