1 / 12
Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.
1.500 €
Цената е фиксна
1.700 €
04.08.2022 12:12

Велес / Велес

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Agility 125i

Километри:

20000

Фиксна цена 1750 евра.
070-365-150
Увоз од Италија платено се комплет до регистрација.
Во фабричка состојба,не е фарбан,не е паѓан,четири тактен,многу економичен.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutsche Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам