1 / 9
Aprilia Atlantic 200ie 2003god.
1.300 €
Цената е фиксна
04.06.2023 10:12

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

Atlantic 200ie

Километри:

20000


Фиксна цена 1450 евра.
070-365-150
Увоз од Италија платено се комплет до регистрација.
Во фабричка состојба,не е фарбан,не е паѓан,четири тактен,многу економичен.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutcshe Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам