1 / 1
Пумпа пумпи pumpa pumpi
600 €
31.07.2022 09:00

Прилеп / Прилеп

Запчеста иноксна пумпа за густи течности во прехрана зо 3 кв редуктор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам