1 / 10
Porshe cayenne
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 14:20

Кичево

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Porsheto e vo odlicna sostojba
Cena 12.000eu
ZA KES EKSTRA CENA
Povejke info na tel
☎️ 071950695 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xXx
Потврден огласувач
071950695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам