1 / 1
Novi Mini Pojacala za Kola
1 €
10.08.2022 15:37

Карбинци / Штип

Состојба на предмет
Нов

Mini pojacala i predpojacala za vo kola i za domasna upotreba so razlicna vataza (jacina).

ceni od 700 denari nagore-zavisno od modelot

Ne dostavuvam -prodazba so testiranje na lice mesto

Kontakt samo na Viber 075978954

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

💯
Потврден огласувач
Viber 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам