1 / 5
Novi pro kompleti za velosipedizam
3.000 МКД
11.06.2022 14:46

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Novi pro kompleti od Concap Belgium
Izraboteni od disliv materijal koj brzo se susi, silikonska lenta protiv lizganje.
Garantiran kvalitet ✅
Golemina L
Cena 3000 denari

Kontakt 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам