1 / 2
Potpolno novi kozni moto farmerki AURES
2.500 МКД
16.08.2022 08:13

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2022

Модел:

coper

Prodavam novi kozni farmerki Aures !Pantolanite se golemina 52

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

M.G
Потврден огласувач
077650595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам