1 / 5
Mercedes Kamion
4.500 €
Цената е фиксна
11.06.2022 16:32

Струга / Струга

Mercedes kamion servisiran remond pred nekoj meseci registracija mu fala pred 2 meseci
Kontakt SAMO VIBER 070755855

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Lindim
Потврден огласувач
075320881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам