1 / 10
Apartmani *JOVAN* Ohrid
По Договор
15.10.2022 13:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Апартмани и Студиа во центарот на Охрид !
👉 Се издаваат Апартмани и Студиа опремени со :
*Засебно купатило
*Интернет
*Кујна
*TV
*Фрижидер
*Балкон
*Паркинг простор
По ексклузивно намалени цени !!! Информации и резервации на 077 513-411

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077513411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам