1 / 2
Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.
1.400 €
Цената е фиксна
22.01.2023 16:50

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov nasad,orevi,bademi,kajsii za odgleduvanje pceli i slicno rodna zemja se odi preku resava i od kaj gradot cena 1400 evra cela niva.Mozna zamena za kola do taa cena ili traktor Imt 533

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Zivko
Потврден огласувач
076577439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам