1 / 2
Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.
1.300 €
Цената е фиксна
22.01.2023 16:50

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 pogodna za odgleduvanje lozov nasad,orevi,bademi,kajsii ili odgleduvanje pceli na visoka nadmorska visocina.
Moze zamena za kola ili traktor Imt 533 do taa cena.Cena 1300 evra komplet cela niva

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Zivko
Потврден огласувач
076577439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам