1 / 12
Novi Bermudi / Biciklisticki / Sorcevi za velosipedizam
1 МКД
14.09.2022 12:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Golem izbor na novi vo pakovanje bermudi za velosipedizam od poznati belgiski brendovi Gio-Vanni
Imaat premium gel pernice od italijanski proizveduvac TeoSport TM Forma90 (moze da se pobara na web)
Zagarantiran kvalitet i udobnost pri sekoe vozenje
Razgledajte i izberete go vasiot model
Cena 1500 denari
Kontakt 078 432 194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам