Delovi za Audi A5, 2013 Redizajn, kupe(2 vrati)
1 €
12.01.2023 23:23

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Sekakvi Delovi za Audi A5, 2.0 TDI , 2013 god, kupe.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
072636621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам