1 / 12
OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !
4.750 €
Цената е фиксна
4.950 €
Денес 10:09

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEGA UVEZENA OD ITALIJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA PALI VOZI
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

4750 €

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

7350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам