1 / 7
IMT 577
3.800 €
Цената не е фиксна
31.07.2022 21:38

Прилеп / Прилеп

Traktorot e vo dobra sostojba se prodava zašto nese raboti za poveke info na TEL. 078-308-826 078-308-826. 078-308-826 BORČE

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

SIME
Потврден огласувач
078410374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам