1 / 10
Vlecna sluzba/pomos na pat/transport na vozila
1 МКД
Денес 12:26

Скопје Центар / Скопје

Vlecna sluzba Shlepko vrsi prevoz na site vidovi vozila do 2t, koli, motori, ATV cetricikli, prikolki, kombinja, traktori i ostanata roba!!!!

Vrsime i internacionalen prevoz na pratki i paletna roba so pikap i kombe!!!

Moze plakjanje i na faktura!!!

Tel/viber : 077 791 769

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од: Претпријатие

Shlepko dooel
Потврден огласувач
077791769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам