1 / 4
USA - 60ml 3mg - PREMIUM Tecnosti za Vape Elektronska cigara
400 МКД
08.09.2022 22:12

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Премиум Американски течност за вејп и за електронски цигари од VGOD

- Mellon Bomb
Juicy Watermellon Blast

-Berry Bomb
Sour Strawberry Belt

-Mango Bomb
Juicy Mango Blast

-Apple Bomb
Sour Apple Belt

- Lush Ice
Iced Watermellon


Зафатнита 60мл
Никотин 3мг

Одличен премиум вкус.

Цена 500 ден за 60мл


Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Coconut Sandwich Chocolate Ice - Tecnost za cigari i Vape

120 МКД

Tecnost za elektronska cigara Tecnosti za elektronski cigari

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам