1 / 8
Fruit Bubblegum 100ml Tecnost za Vape i Elektronski Cigari
400 МКД
14.09.2022 12:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

100ml

- Limon
-Grozje
- Jabolko
-Lubenica

VG70% PG30%
site imaat dodadena nota na bubllegum (Low Mint)

cena 400 den 100ml


Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Cloud Juice Plus - 60 ml Beznikotinski Tecnosti za Vape

400 МКД

USA - 60ml 3mg - PREMIUM Tecnosti za Vape Elektronska cigara

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам