1 / 5
Виенска Филхармонија 2022 Сребро Унца
2.500 МКД
Цената е фиксна
22.07.2022 18:28

Куманово / Куманово

Инвестициско Сребро
Виенска Филхармонија 2022год.
1 унца чисто сребро 31.1гр 999
Монетите се во капсули
Имам 4 парчиња
Цена 2500ден парче

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
071291891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам