1 / 5
VW PASSAT B5 NA DELOVI
1 €
13.03.2023 13:16

Крива Паланка / Крива Паланка

POLOVNI DELOVI
VW PASSAT B5
1.9 TDI 101 KS 2003 GOD
PRAKAME PO KARGO

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

BOZHIDAR
Потврден огласувач
071777008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам