1 / 2
Velosiped...M...canyon
187 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 11:49

Илинден / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "


Golemina...M
Trkala...26
Brzini...3x8
Aluminska ramka- lesen
MOZE ZAMENA ZA TELEFON SAMSUNGКатегорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

p
Потврден огласувач
071330806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам