1 / 2
Se prodavaat penomat 90l novi i polovni
200 €
220 €
06.08.2022 08:39

Куманово / Куманово

Prodavam penomat 90l tursko proizvodstvo nov komplet so crevo i nov pistol ( moze i samo penomat )

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
078221448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам