1 / 6
Piaggio Beverly 125 cc !! Topp!!
По Договор
09.08.2022 09:51

Битола / Битола

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

Beverly

Километри:

25000

Vespata e vo extra sostojba reg uste dva meseci novi gumi ne padnata ne e prefarbuvana inf +389 78345377

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
070506306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам