1 / 1
D kategorija BARAM HONORARNA RABOTA
11 МКД
28.07.2022 11:40

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Vozac so D kat.baram honorarna rabota
Dig.kartica
Sersifikat
Lekarsko
Iskustvo

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077 923 059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам