1 / 11
Bmw E60 535D
8.300 €
8.499 €
30.09.2022 17:24

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

535

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava Bmw E60 535D God:2005 Kw:200 Orginal M-Paket Shiber Registriren Do 12Mesec Servisiren Pred 100Km Golem Intercooler Chipiren🚀🚀 20 Bandashi Solidni Gumi Zacuven Do Max Moze Zamena So Moja Ili Vasa Doplata Za Povise Info :071440022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Besart
Потврден огласувач
071440022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам