1 / 1
Otkupuvam ps4 ps3
По Договор
22.11.2022 20:55

Велес / Велес

🔺Otkupuvam koristeni ps vo ispravna sostojba❗
🔹Ps4 (fat/slim) 💰10.000💰
🔹Ps4 pro💰13.000💰
🔹Ps3 (fat/slim/super slim) 💰3.000💰
🔹Psp💰1.500💰
🔹Originalni kontroleri za ps4 💰1.000💰
💵Plakjanje odma vo kesh💵
☎️0️⃣7️⃣8️⃣2️⃣8️⃣3️⃣1️⃣7️⃣8️⃣☎️

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Се бара од:

Petar
Потврден огласувач
078283178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам