Baraka
110.000 €
13.07.2022 09:33

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava baraka vo Zdanec od 130+80m2
Info na tel.
075 343 225
075 343 225

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

KOKI
Потврден огласувач
078705026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам