1 / 12
VW GOLF 1.9SDI na BG tablici
850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 15:14

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava golf 3sdi 97god. Registriran cela godina na bg tablici.
Poveke inforamcii na telefon
☎️ 070 468 077
☎️ 070468077
☎️ 070-468-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам