1 / 2
Scania R420 eev 2011
21.500 €
01.02.2023 22:25

Битола / Битола

Se prodava extra scania euro 5+ eev
Redoven servis novi injektori novi plocki gumi amortizeri . Retarder plus mnogu druga oprema.
Novi gumi 100%
078376808

078376808

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам