1 / 1
Roland percussion Sound Module TD-10
9.990 МКД
11.990 МКД
28.09.2022 12:08

Битола / Битола

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10

https://www.roland.com/global/products/td-10/

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077684740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам