1 / 1
Se prodavaat 5 telefoni
1 МКД
26.07.2022 21:20

Аеродром / Скопје

Se prodavaat 5 telefoni dva imaat baterii 2 imaat baterii 3 nemaat site se ispravni

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
070813164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам